Dildo Stimulues Anal Fun Flex Anal Teazer Anal Fantasy Collection 20.5cm

BI0403

2 790 Lekë

Me shume informacion

Dildo Stimulues Anal Fun Flex Anal Teazer Anal Fantasy Collection 20.5cm

Dildo per stimulimin anal. Me gjatesi 20.5 cm dhe diameter 3.3cm.

Ngjyre i zi dhe i krijuar posacerisht per te nxitur fantazine erotike anale.

Material PVC. Perjetoni orgazmen qe sdo ta harroni kurre bashke me partnerin tuaj.

Reviews

Write a review

Dildo Stimulues Anal Fun Flex Anal Teazer Anal Fantasy Collection 20.5cm

Dildo Stimulues Anal Fun Flex Anal Teazer Anal Fantasy Collection 20.5cm

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori