Lubrifikant Anal Xhel Anal Touch 50 ml Shiko me te madhe

Lubrifikant Anal Xhel Anal Touch 50 ml

BI0467

1 890 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Lubrifikant Anal Xhel Anal Touch 50 ml

Ky xhel lubrifikues eshte me baze uji dhe i krijuar posacerisht per hidratim dhe vajosje anale para marredhenieve seksuale.

Xheli ju ndihmon te parandaloni dhimbjet, diskonfortin, irritimin e zonava intime etj.

Formula me baze uji siguron pajtueshmeri te plote me prezervativet.

Aplikoni duke masazhuar nje sasi te xhelit ne pjesen e deshiruar te trupit ose ne nje loder seksi.

Ne rast reaksionesh alergjike ndaloni perdorimin e tij.

Reviews

Write a review

Lubrifikant Anal Xhel Anal Touch 50 ml

Lubrifikant Anal Xhel Anal Touch 50 ml

11 produkte të tjera në të njëjtën kategori