Cmim i reduktuar! Dildo Tape Anal Plug Fluo Blu Shiko me te madhe

Dildo Tape Anal Plug Fluo Blu

BI0082

1 592 Lekë

-20%

1 990 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Dildo Tape Anal Plug Fluo Blu

Tape anale Fluo Plug te dhuron momente kenaqesie anale.

Materiali i rreshkitshem dhe forma piramidale garantojne nje perdorim shume komod, te sigurt dhe stimulim te perkryer.

Keshillohet te perdoret me lubrifikant.

Gjatesia 10 cm.

Reviews

Write a review

Dildo Tape Anal Plug Fluo Blu

Dildo Tape Anal Plug Fluo Blu

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori