Dildo Realist Me Testikuj King Cock Squirting Cock Ngjyre Lekure 20cm

BI0394

8 990 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Dildo Realist Me Testikuj King Cock Squirting Cock Ngjyre Lekure 20cm

Dildo fleksibel, i bute ne prekje dhe i vecante.

Nje imitim perfekt i penisit real, kjo fale punimit te kujdesshem me dore.

Fale damareve pergjate trupit, do tju jape ndjesi te jashtezakonshme.

Ne saje te nje lengu te posecem dje nje mekanizmi me pompim ju mund te imporvizoni nje ejakulim te vertete.

Per nje plotesim te plote te deshirave dhe kenaqesive.

Material PVC, 20.3 cm i gjate me nje diameter 5cm.

Me ngjyre lekure i bardhe.

Reviews

Write a review

Dildo Realist Me Testikuj King Cock Squirting Cock Ngjyre Lekure 20cm

Dildo Realist Me Testikuj King Cock Squirting Cock Ngjyre Lekure 20cm

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori