Dildo Anal Radiant Gems Starter 15.2 cm

BI0499

2 890 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Dildo Anal Radiant Gems Starter 15.2 cm

Me gjatesi 15.2 cm.

Diametri 2.55 cm.

Penetrimi 11.43 cm.

Praktik dhe i projektuar per te dhuruar kenaqesi. Me material Sil-A-Gel antibakterial i sigurt per trupin. Forma qe ka e ben te pershtatshem jo vetem per prefesionestet por edhe per fillestaret.

I prodhurar ne Amerike.

Reviews

Write a review

Dildo Anal Radiant Gems Starter 15.2 cm

Dildo Anal Radiant Gems Starter 15.2 cm

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori