Cmim i reduktuar! Vaj Masazhi Magoon Jasmine 100Ml Shiko me te madhe

Vaj Masazhi Magoon Jasmine 100 ml

SE0589

1 290 Lekë

-200 Lekë

1 490 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Aromë ekzotike e dashurisë!
Aroma e këtij vaji të hollë dhe pa ngjyrë përhapet në lëkurë dhe mbetet për njëfare kohe edhe mbasi keni bërë dush. Jasmina komunikon me shpirtin. Ajo ka një efekt relaksues së mendjes, balancon dhe stimulon shqisat. Mbas një dite të lodhshme është shija e duhur për një masazh relaksues.

Përveç aromës sensuale, ky vaj karakterizohet nga një veti lubrifikimi që zgjat dhe butësi në lëkurë. E tretshme në ujë dhe e lehtë për tu larë. Nuk ngjitet dhe nuk lë njollë.

Reviews

Write a review

Vaj Masazhi Magoon Jasmine 100 ml

Vaj Masazhi Magoon Jasmine 100 ml

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori