Stimulues M/ Penis XXL Cream 80Ml Shiko me te madhe

Stimulues Krem Per Meshkuj Penis XXL Cream 80 ml

SE0601

1 890 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Krem stimulues penisi.

Permban esenca Ginkgo, te cilat ndihmojne ne rritjen e qarkullimit te gjakut duke stimuluar rritjen e penisit. Perdoret edhe per perkujdesjen personale perpara dhe mbas merredhenies.

Miqesore me lekuren dhe prezervativet.

Perberesit: Ekstrakte nga gjethe Ginkgo, Vaj Jojoba, Vitamine E, etj.

Perdorimi: Perhapni nje sasi kremi ne penis dhe masazhojeni butesisht.

Reviews

Write a review

Stimulues Krem Per Meshkuj Penis XXL Cream 80 ml

Stimulues Krem Per Meshkuj Penis XXL Cream 80 ml

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori