Vaj Masazhi Fruity Love Strawberry 100 Ml Shiko me te madhe

Vaj Masazhi Fruity Love Strawberry 100 Ml

SE0607

1 990 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Vaj masazhi "Fruity Love" Strawberry.

100 ml

Vaji " Fruity Love" eshte natyral, me esecna te shtuara dhe locion ngrohes per trupin. 

Aplikoheni ne zonen e deshiruar te trupit, fryini dhe ndjeni nje ndjesi ngrohetesie ne lekure.

Lahet lehte me uje.

I sigurt dhe nuk shkakton asnje problem edhe nese lepihet.

Esenca: Sparkling Stra.

Reviews

Write a review

Vaj Masazhi Fruity Love Strawberry 100 Ml

Vaj Masazhi Fruity Love Strawberry 100 Ml

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori