Lubrifikant Durex Play Massage 2in1 200 Ml Shiko me te madhe

Lubrifikant Durex Play Massage 2in1 200 ml

SE0608

2 790 Lekë

Me shume informacion

Lubrifikant Durex Play Massage

2 ne 1: Xhel Masazhi dhe Lubrifikant.

200 Ml

Durex Play Massage është e butë, e mëndafshtë dhe mjaft miqësore për tu përdorur në të gjithë trupin, si edhe ne zonat intime.

Play Massage 2 në 1 përmban Vitamine E dhe Aloe Vera, e njohur për vecorite qetësuese ndaj lëkurës.

Është gjithashtu jo i yndyrshëm dhe pa aromë.

Play Massage 2 në 1 është e tretshme në ujë dhe i lehtë per t'u lare.

Nuk ngjit dhe nuk le njolla.

E përshtatshme për marrëdhënie vaginale, anale dhe orale.

Miqesor me prezervativet.  

Shënim: Përdoreni brenda tre muajve nga hapja.

Reviews

Write a review

Lubrifikant Durex Play Massage 2in1 200 ml

Lubrifikant Durex Play Massage 2in1 200 ml

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori