Vaj Masazhi Warm Up Strawberry 150 Ml Shiko me te madhe

Vaj Masazhi Warm Up Strawberry 150 Ml

SE0609

2 790 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Vaj masazhi Warm Up Strawberry

Vaj ushques per lekuren, me efekt nxehes dhe shije frutash.

Prodhuar ne gjermani.

Shishe 150 ml

Reviews

Write a review

Vaj Masazhi Warm Up Strawberry 150 Ml

Vaj Masazhi Warm Up Strawberry 150 Ml

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori