Cmim i reduktuar! Parfum Hot Twilight Man 10 Ml Shiko me te madhe

Parfum Hot Twilight Man 10 Ml

SE0587

3 090 Lekë

-200 Lekë

3 290 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Parfum Hot Twilight Man

Për meshkuj që duan të shfaqen sexy tek femrat.

Parfum për meshkuj, me feromone me koncentrat të lartë dhe me një aromë fantastike.

Parfumi HOT me feromone është dizenjuar për të maksimizuar tërheqjen e meshkujve ndaj seksit femër.

Testuar dermatologjikisht dhe klinikisht.

Spray 10 ml.

Reviews

Write a review

Parfum Hot Twilight Man 10 Ml

Parfum Hot Twilight Man 10 Ml

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori