Stimulues M+F/ Spanische Liebestropfen 20Ml Shiko me te madhe

Stimulues Per Meshkuj Dhe Femra Spanische Liebestropfen 20 ml

SE0637

2 590 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Lëng stimulues për meshkuj dhe femra.

Zbuloni sekretin e "Zjarrit Spanjoll" i përdorur prej shekujsh nga spanjollët si "ndezës pasioni".

Suplement afrodiziak me një kombinim vitaminash, ekstrakte bimore dhe vajra esenciale freskuese.

Rrit dëshirat erotike dhe seksuale;

Ndez pasionin në marrëdhënien tuaj.

Përbërësit: Liker verë, Cola ekstrakt (18%), ekstrakt guarana (18%), vitaminë C, ekstrakt i " Artemisia absinthii " (4,5%), vaj anise, vaj borziloku, vaj mente, vaj rozmarine, vaj kanelle, biotin, vitamina B12.

Doza e rekomanduar: 2 herë në ditë nga 10 pika, në lëngje ose sheqer. Tundeni shishen para përdorimit. Doza e rekomanduar e konsumit ditor nuk duhet të tejkalohet.

Shënim: Shtojcë ushqyese me vitamina dhe ekstrakte bimore. Përmban 36 vol.% alkool. Shishe 20 ml.

Efektshmëria varion në varësi të individit.

Made in Germany
MILAN Arzneimittel GmbH, 38667 Bad Harzburg, Germany.

Reviews

Write a review

Stimulues Per Meshkuj Dhe Femra Spanische Liebestropfen 20 ml

Stimulues Per Meshkuj Dhe Femra Spanische Liebestropfen 20 ml

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori