I ri Stimulues F/ Vagina Tightening XXS Spray Shfaq të madhe

Stimulues F/ Vagina Tightening XXS Spray

SE0663

Produkt i ri

2 490 Lekë

Add to wishlist

04 450 78 78

Detajet

Stimulues spray per femra Vagina Tightening XXS Spray

Spray qe ju lejon te perjetoni nje ndjenje me te forte kenaqesie gjate seksit, nepermjet ngushtimit te vagines. Tkurr muskujt vaginale duke e bere vaginen me te ngushte dhe duke rritur perjetimin e kenaqesise gjate aktit seksuar tek te dy partneret.

Masa: 50 ml

Perdorimi: Spruco disa here tek klitori dhe vagina derisa te njomet plotesisht dhe prisni 2-3 min derisa spray te perthithet plotesisht nga lekura dhe te filloje te japi efektin.

Reviews

Shëno vlerësimin tënd

Stimulues F/ Vagina Tightening XXS Spray

Stimulues F/ Vagina Tightening XXS Spray

30 other products in the same category: