I ri Stimulues M/ Power Spray Active Men 50Ml Shfaq të madhe

Stimulues M/ Power Spray Active Men 50Ml

SE0665

Produkt i ri

2 290 Lekë

Add to wishlist

04 450 78 78

Detajet

Spray Penisi!

Projektuar vecanerisht për meshkujt që thjesht kerkojne pak më shumë. Për më shumë forcë dhe pasion të pastër gjatë një nga akteve më të rëndësishme të botës.

Thjesht nje spray dhe shijoni një performancë seksuale më të mire.

Aplikimi: Spruconi disa herë nepër të gjithë penisin dhe zonen e testikujve dhe prisni qe te bej efekt.

Prisni afërsisht 2-3 minuta derisa sprei te perthithet plotësisht nga lekura perpara se të vini prezervativ.

Masa: 50 ml

Shenim: Efektshmeria mund te varioje ne varesi te individit.

Reviews

Shëno vlerësimin tënd

Stimulues M/ Power Spray Active Men 50Ml

Stimulues M/ Power Spray Active Men 50Ml

30 other products in the same category: