Stimulues M/ de:lay Forte 20Ml Shiko me te madhe

Spraj Stimulues Per Meshkuj De:lay Forte 20 Ml

SE0666

3 590 Lekë

Me shume informacion

Spray per meshkuj per nje performance seksuale me te gjate. Zgjidh problemin me te madh seksual tek meshkujt!

Vonon orgazmen e parakohshme te mashkullit, jep ndjesi freskie ne penisin tuaj.

Redukton ndjeshmerine teper te larte te penisit duke ju bere qe ti dhuroni partneres tuaj momente te gjata seksi.

Vetem disa sprucime dhe partnerja juaj do shikoje yjet...edhe po te jete mesi i dites!

Perdorimi: 2-4 sprucime mbi siperfaqen e penisit perpara aktit dhe prisni deri sa penisi ta kete perthithur sprayn.

20ml.

Reviews

Write a review

Spraj Stimulues Per Meshkuj De:lay Forte 20 Ml

Spraj Stimulues Per Meshkuj De:lay Forte 20 Ml

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori