I ri Stimulues M/ de:lay Forte 20Ml Shfaq të madhe

Stimulues M/ de:lay Forte 20Ml

SE0666

Produkt i ri

3 690 Lekë

Add to wishlist

04 450 78 78

Detajet

Spray per meshkuj per nje performance seksuale me te gjate. Zgjidh problemin me te madh seksual tek meshkujt!

Vonon orgazmen e parakohshme te mashkullit, jep ndjesi freskie ne penisin tuaj.

Redukton ndjeshmerine teper te larte te penisit duke ju bere qe ti dhuroni partneres tuaj momente te gjata seksi.

Vetem disa sprucime dhe partnerja juaj do shikoje yjet...edhe po te jete mesi i dites!

Perdorimi: 2-4 sprucime mbi siperfaqen e penisit perpara aktit dhe prisni deri sa penisi ta kete perthithur sprayn.

20ml.

Reviews

Shëno vlerësimin tënd

Stimulues M/ de:lay Forte 20Ml

Stimulues M/ de:lay Forte 20Ml

30 other products in the same category: