Stimulues M/ de:lay Forte 20Ml View larger

Stimulues M/ de:lay Forte 20Ml

SE0666

3 690 Lekë

Warning: Last items in stock!

More info

Spray per meshkuj per nje performance seksuale me te gjate. Zgjidh problemin me te madh seksual tek meshkujt!

Vonon orgazmen e parakohshme te mashkullit, jep ndjesi freskie ne penisin tuaj.

Redukton ndjeshmerine teper te larte te penisit duke ju bere qe ti dhuroni partneres tuaj momente te gjata seksi.

Vetem disa sprucime dhe partnerja juaj do shikoje yjet...edhe po te jete mesi i dites!

Perdorimi: 2-4 sprucime mbi siperfaqen e penisit perpara aktit dhe prisni deri sa penisi ta kete perthithur sprayn.

20ml.

Reviews

Write a review

Stimulues M/ de:lay Forte 20Ml

Stimulues M/ de:lay Forte 20Ml

30 other products in the same category: