I ri Stimulues Relax Concentrate Woman 30Ml Shfaq të madhe

Stimulues Relax Concentrate Woman 30ml

SE0653

Produkt i ri

2 590 Lekë

Add to wishlist

04 450 78 78

Detajet

Stimulues Xhel 100% Relax Power Concentrate per Femra

I krijuaj posacerisht per femrat qe pelqejne apo duan te provojne seksin nga dera e pasme. Ideal per fillestaret ne seksin anal. Duke çliruar tensionin ne zonen anale, ju mundeson te shijoni pjesen me te mire te aktit dhe pa dhimbje.

Xhel anal relaksues me efet freskues. Me baze uji.

Masa 30ml.

Prodhuar ne Gjermani.

Reviews

Shëno vlerësimin tënd

Stimulues Relax Concentrate Woman 30ml

Stimulues Relax Concentrate Woman 30ml

30 other products in the same category: