Anal WHITENING cream 75Ml Shiko me te madhe

Krem Anal Whitening Cream 75ml

SE0654

3 990 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Anal Whitening Cream Unisex

Krem anal shume cilesor, ideal per personat me lekure sensitive rreth zones anale.

Me efekt zbardhuesdhe riperterites te ngjyres natyrale te lekures.

Perdorimi: Nxirrni kremin ne majen e gishtit dhe masazhoni zonen anale, brenda dhe perreth. Perdorimi duhet kryer vazhdimisht per nje periudhe te pakten 14 dite per te patur rezultat sa me te mire. Mund te perseritet disa here. Gjitashtu ka dhe efekt lubrifikimi dhe stimulimi.

Tubet 75 ml.

Reviews

Write a review

Krem Anal Whitening Cream 75ml

Krem Anal Whitening Cream 75ml

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori