Cmim i reduktuar! Stimulues Anal Tightening Ceam 50ml Shiko me te madhe

Stimulues Anal Tightening Ceam 50ml

SE0655

1 590 Lekë

-700 Lekë

2 290 Lekë

Me shume informacion

Stimulues Anal Tightening Ceam Unisex

Krem i krijuar me perberes ngushtues dhe relaksues. Shume i preferuar nga personat qe pelqejne seksin nga dera e pasme.

Muskujt dhe lekura ne zonen anale ngushtohet, duke rritur ndjeshmerine. 

Perdorimi: Nxirrni kremin ne majen e gishtit dhe masazhoni zonen anale, brenda dhe perreth. Mund te perdoret disa here nese doni. Gjitashtu ka dhe efekt lubrifikimi.

Masa 50ml.

Reviews

Write a review

Stimulues Anal Tightening Ceam 50ml

Stimulues Anal Tightening Ceam 50ml

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori