I ri Stimulues M/ Exxtreme Power Caps10 Shfaq të madhe

Stimulues M/ Exxtreme Power Caps10

SE0436

Produkt i ri

4 290 Lekë

Add to wishlist

04 450 78 78

Detajet

Kapsula per Meshkuj!

Do donit fuqi ne cdo situate?

Shtojce ushqyese. Fale perberesve te vecante keto kapsula mund tju japin pushtet te plote, te rrisin deshiren tuaj seksuale, potencen dhe nivelin e orgazmes.

Kutia: 10 kapsula.

Perberesit: Pluhur kardamom, ekstrakte tershere, pluhur guarana, vitamine B6 & B12, etj.
Doza e rekomanduar: 1 kapsule ne dite.

Gelltisni nje kapsule pa e pertypur, shoqeruar me uje te bollshem, 2 ore perpara efektit te deshiruar.

Mos e merrni duke e shoqeruar me alkol ose kafeine!

Doza ditore nuk duhet te tejkalohet!

Reviews

Shëno vlerësimin tënd

Stimulues M/ Exxtreme Power Caps10

Stimulues M/ Exxtreme Power Caps10

30 other products in the same category: