Stimulues M/ Volume Sperma + Men 30Ml Shiko me te madhe

Stimulues M/ Volume Sperma + Men 30Ml

SE0662

2 190 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Afrodiziak i lengshem stimulues për meshkuj.

Per ata qe deshirojne me shume kenaqesi, pasion, epsh gjate seksit dhe ejakulim ne sasi me te madhe.
Stimulon rritjen e deshires seksuale, rrit sasine e spermes, shton fuqine e nxjerrjes se saj gjate ejakulimit.
Perberesit: Uje, alkool etanol, acid citrik, acid malic, 1% L-arginine, maltodextrin, zinc gluconate, ekstrakt nga rrenja e jamballit, polysorbate 20.

Doza e rekomanduar: 2 here ne dite nga 30 pika (rreth 4ml). Tundeni shishen mire para përdorimit. Doza e rekomanduar e konsumit ditor nuk duhet te tejkalohet.

Shenim: Shtojce ushqyese. Permban alkool vol 20%

Masa 30ml.

Efektshmeria varion ne varesi te individit.

Produkt "Made in Austria"

Reviews

Write a review

Stimulues M/ Volume Sperma + Men 30Ml

Stimulues M/ Volume Sperma + Men 30Ml

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori