Cmim i reduktuar! Lubrifikant Bioglide 40Ml Shiko me te madhe

Lubrifikant Bioglide 40Ml

SE0667

1 090 Lekë

-200 Lekë

1 290 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

I pari lubrifikant ne bote 100% natyral!

Te gjithe perberesit me baze natyrale, i sigurt kundrejt cdo prezervativi dhe me pehazh te balancuar, ju siguron lubrifikim perfekt per kenaqesi anale. 

I tretshem ne uje dhe pa permbajtje vaji.

40 ml

Reviews

Write a review

Lubrifikant Bioglide 40Ml

Lubrifikant Bioglide 40Ml

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori