Lubrifikant Lick-it Champagne & Strawberry 50Ml Shiko me te madhe

Lubrifikant Lick-it Champagne & Strawberry 50Ml

SE0669

1 290 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Lubrifikant me arome Shampanje & luleshtrydhe.

I krijuar veçanerisht per seks oral. Totalisht i pademshem edhe kur lepihet apo percillet.

Shijoni shampanje dhe luleshtrydhe nga pjeset me intime te partneres apo partnerit tuaj. Vetem aroma ben qe ju ta doni me shume sepse perzjerja shampanje dhe luleshtrydhe te con ne nje ndjenje te paster luksi, njekohesisht dhe pasion erotik i shfrenuar.

Kenaqesi per te dy partneret
Me baze ujore dhe shume miqesore me lekuren.

Masa: 50ml

Reviews

Write a review

Lubrifikant Lick-it Champagne & Strawberry 50Ml

Lubrifikant Lick-it Champagne & Strawberry 50Ml

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori