Lubrifikant Lick-it Strawberry 50Ml Shiko me te madhe

Lubrifikant Lick-it Strawberry 50Ml

SE0670

1 290 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Lubrifikant me shije luleshtrydhe.

I krijuar veçanerisht per seks oral. Totalisht i pademshem edhe kur lepihet apo percillet.

Shijoni luleshtrydhen nga pjeset me intime te partneres apo partnerit tuaj. Vetem aroma ben qe ju ta doni me shume sepse luleshtrydhja eshte nje nga frutat me te perdorur neper skena erotike filmash! Shije qe thekson embelsine tek dikush, njekohesisht ngjall dhe pasionin erotik te shfrenuar.

Kenaqesi per te dy partneret
Me baze ujore dhe shume miqesore me lekuren.

Masa: 50ml

Reviews

Write a review

Lubrifikant Lick-it Strawberry 50Ml

Lubrifikant Lick-it Strawberry 50Ml

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori