Cmim i reduktuar! Lubrifikant Lick-it Schoko 100Ml Shiko me te madhe

Lubrifikant Lick-it Schoko 100Ml

SE0672

1 790 Lekë

-200 Lekë

1 990 Lekë

Me shume informacion

Lubrifikant me shije çokollate te bardhe.

I krijuar veçanerisht per seks oral. Totalisht i pademshem edhe kur lepihet apo percillet.

Shijoni çokollaten nga pjeset me intime te partneres apo partnerit tuaj. Vetem aroma ben qe ju ta doni me shume sepse çokollata eshte nje nga elementet me te perdorur neper skena erotike filmash! Shije qe thekson embelsine tek dikush, njekohesisht ngjall dhe pasionin erotik te shfrenuar.

Kenaqesi per te dy partneret
Me baze ujore dhe shume miqesore me lekuren.

Masa: 100ml

Reviews

Write a review

Lubrifikant Lick-it Schoko 100Ml

Lubrifikant Lick-it Schoko 100Ml

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori