Stimulues M+F/ Doc Hammer 3 Shiko me te madhe

Stimulues M+F/ Doc Hammer 3

SE0658

1 890 Lekë

Me shume informacion

Kapsula Doc Hammer uni-seks stimuluese

Jeta e çdokujt, shpesh, eshte shume e stresuar. Rezultatet e kesaj menyre jetese mund te jene mungesa e fuqise, lodhja, mungesa e perqendimit dhe performanca e ulet ne seks. Nje diete e varfer, konsumimi i alkoolit dhe duhanit ndikojne gjithashtu negativisht ne seks.

Kapsulat Doc Hammer rrisin gjallerine dhe fuqine duke ju bere me aktive dhe pasionant ne jeten seksuale. Rrisin performancen ne shtrat dhe nivelin e kenaqesise se perjetuar.

Mbështet ndjeshmërinë natyrale.

Keto kapsula janë një shtojcë ushqyese me përmbajtje me koncentrat të lartë vitaminash:

Vitamina A

Vitamina B3 / Niacin

Vitamina B5 / acid pantotenik

Vitamina B12

Vitamina D

Vitamina E

Përbërësit: L-Arginine, Taurine, Kafeine, Tershere, pluhur Maca, Selino, Astragalus, Lycii, rrenje lule Angelica, etj

Doza ditore e rekomanduar eshte 1-2 kapsula ne dite, shoqeruar me nje gote uje.

*Doza e rekomanduar nuk duhet te tejkalohet. Efektshmeria mund te ndryshoje ne varesi te personit.

Kutia permban 3 kapsula.

Reviews

Write a review

Stimulues M+F/ Doc Hammer 3

Stimulues M+F/ Doc Hammer 3

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori