Stimulues M/ Spanish Fly Extreme Men 30Ml Shiko me te madhe

Stimulues M/ Spanish Fly Extreme Men 30Ml

SE0661

2 290 Lekë

Me shume informacion

Afrodiziak per meshkuj ne forme lengu.

Per ata qe deshirojne me shume kenaqesi, pasion, epsh dhe argetim gjate seksit. Stimulon rritjen e deshires seksuale.

Perberesit: Vitamine C, ekstrakte nga rrenja e Angelica-s, L-Arginine, etj.

Perdorimi: 2 here ne dite nga 30 pika (rreth 4ml). Tundeni shishen mire perpara perdorimit.

Masa: 30ml.

Reviews

Write a review

Stimulues M/ Spanish Fly Extreme Men 30Ml

Stimulues M/ Spanish Fly Extreme Men 30Ml

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori