Stimulues M/ Longtime Lover 15Ml Shiko me te madhe

Stimulues M/ Longtime Lover 15Ml

SE0668

2 590 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Spray perkujdesjeje per penisin.

Ndihmon per nje performance me te gjate seksuale dhe vonon orgazmen e parakohshme te mashkullit.

Ndjesi e fresket dhe e bute ne penisin tuaj. Redukton ndjeshmerine e larte qe skakton ejakulimin e parakohshem.

Perdorimi: 2-3 sprucime mbi siperfaqen e penisit 2-3 minuta perpara aktit.

Perberesit: Aloe Barbadensis, Ekstrakte Ginkgo, etj.

Masa: 15ml

Reviews

Write a review

Stimulues M/ Longtime Lover 15Ml

Stimulues M/ Longtime Lover 15Ml

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori