Lubrifikant Xhel Durex Play Very Cherry Me Arome Qershie 50 ml Shiko me te madhe

Lubrifikant Xhel Durex Play Very Cherry Me Arome Qershie 50 ml

BI0480

2 090 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Lubrifikant Xhel Durex Play Very Cherry Me Arome Qershie 50 ml

Shijoni me shume momentet intime me lubrifikantin me arome qershie.

I bute dhe delikat ne lekure.

Ju jep nje ndjesi shume te pelqyeshme gjate perdorimit.

Xhel me baze uji, nuk eshte i yndyrshem dhe lahet lehte.

50 ml

Reviews

Write a review

Lubrifikant Xhel Durex Play Very Cherry Me Arome Qershie 50 ml

Lubrifikant Xhel Durex Play Very Cherry Me Arome Qershie 50 ml

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori