Lubrifikant Xhel Jou Jou Me Arome Çokollate 100 ml Shiko me te madhe

Lubrifikant Xhel Jou Jou Me Arome Çokollate 100 ml

BI0481

2 390 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Lubrifikant Xhel Jou Jou Me Arome Çokollate 100 ml

Shijoni me shume momentet intime me lubrifikantin me arome sensuale cokollate.

I bute dhe delikat ne lekure.

Ju jep nje ndjesi shume te pelqyeshme gjate perdorimit.

Xhel me baze uji, nuk eshte i yndyrshem dhe lahet lehte.

100 ml

Reviews

Write a review

Lubrifikant Xhel Jou Jou Me Arome Çokollate 100 ml

Lubrifikant Xhel Jou Jou Me Arome Çokollate 100 ml

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori