Lubrifikant Xhel Feel Luxuria Me Arome Kokosi Dhe Pjepri 60 ml Shiko me te madhe

Lubrifikant Xhel Feel Luxuria Me Arome Kokosi Dhe Pjepri 60 ml

BI0482

1 190 Lekë

Me shume informacion

Lubrifikant Xhel Feel Luxuria Me Arome Kokosi Dhe Pjepri 60 ml

Shijoni me shume momentet intime me lubrifikantin me arome kokosi dhe pjepri.

I bute dhe delikat ne lekure.

Ju jep nje ndjesi shume te pelqyeshme gjate perdorimit.

Xhel me baze uji, nuk eshte i yndyrshem dhe lahet lehte.

60 ml

Reviews

Write a review

Lubrifikant Xhel Feel Luxuria Me Arome Kokosi Dhe Pjepri 60 ml

Lubrifikant Xhel Feel Luxuria Me Arome Kokosi Dhe Pjepri 60 ml

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori