Xhel Stimulues I Ngrenshem Per Seks Oral Lick Jelly Me Arome Luleshtrydhe 50 ml Shiko me te madhe

Xhel Stimulues I Ngrenshem Per Seks Oral Lick Jelly Me Arome Luleshtrydhe 50 ml

BI0491

1 890 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Xhel Stimulues I Ngrenshem Per Seks Oral Lick Jelly Me Arome Luleshtrydhe 50 ml

Xhel stimulues i ngrenshem, i krijuar veçanerisht per seks oral.

Totalisht i pademshem edhe kur lepihet apo percillet.

Shijoni pjeset me intime te partneres apo partnerit tuaj me aromen dhe shijen e kendshme te luleshtrydhes.

Shije qe ngjall pasionin erotik te shfrenuar.

Kenaqesi per te dy partneret.

50ml

Reviews

Write a review

Xhel Stimulues I Ngrenshem Per Seks Oral Lick Jelly Me Arome Luleshtrydhe 50 ml

Xhel Stimulues I Ngrenshem Per Seks Oral Lick Jelly Me Arome Luleshtrydhe 50 ml

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori