Lubrifikant Xhel Water Touch Me Arome Vanilje 100 ml Shiko me te madhe

Lubrifikant Xhel Water Touch Me Arome Vanilje 100 ml

BI0476

1 890 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Lubrifikant Xhel Water Touch Me Arome Vanilje 100 ml

Lubrifikant me arome vanilje  per stimulimin e pjeseve intime apo dhe per masazh

Ne forme xheli me sasi 100ml. I testuar dermatologjikisht

Reviews

Write a review

Lubrifikant Xhel Water Touch Me Arome Vanilje 100 ml

Lubrifikant Xhel Water Touch Me Arome Vanilje 100 ml

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori