Kapsula Stimuluese Per Meshkuj Exxtreme Power Caps2 Shiko me te madhe

Kapsula Stimuluese Per Meshkuj Exxtreme Power Caps2

SE0762

1 590 Lekë

Me shume informacion

Kapsula Stimuluese Per Meshkuj Exxtreme Power Caps2

Kapsula per Meshkuj!

Do donit fuqi ne cdo situate?
Shtojce ushqyese. 

Fale perberesve te vecante keto kapsula mund tju japin pushtet te plote, te rrisin deshiren tuaj seksuale, potencen dhe nivelin e orgazmes.
Kutia: 2 kapsula.

Perberesit: Pluhur kardamom, ekstrakte tershere, pluhur guarana, vitamine B6 & B12, etj.
Doza e rekomanduar: 1 kapsule ne dite. Gelltisni nje kapsule pa e pertypur, shoqeruar me uje te bollshem, 2 ore perpara efektit te deshiruar.

Mos e merrni duke e shoqeruar me alkol ose kafeine!

Doza ditore nuk duhet te tejkalohet!

Reviews

Write a review

Kapsula Stimuluese Per Meshkuj Exxtreme Power Caps2

Kapsula Stimuluese Per Meshkuj Exxtreme Power Caps2

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori