Krem Penisex Stimulues Dhe Permiresues Performance 50 ml

BI0265

2 690 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Krem Penisex Stimulues Dhe Permiresues Performance 50 ml

Krem per stimulim dhe per permirsimin e performances.

Nje krem superaktiv me veti stimuluese dhe gjalleruese, ideale per te masazhuar zonat intime te njeriut.

Me nje efekt stimulues te menjehershem ajo riaktivizon qarkullimin e gjakut ne zonat intime, duke bere te mundur qe te keni nje ereksion me te fuqishem dhe qe zgjat me shume.

Kapacteti 50ml.

Reviews

Write a review

Krem Penisex Stimulues Dhe Permiresues Performance 50 ml

Krem Penisex Stimulues Dhe Permiresues Performance 50 ml

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori