Cmim i reduktuar! Lubrifikant dhe Xhel Masazhi Durex Play Guarana 200 ml Shiko me te madhe

Lubrifikant dhe Xhel Masazhi Durex Play Guarana 200 ml

SE0074

2 640 Lekë

-350 Lekë

2 990 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Lubrifikant dhe Xhel Masazhi Durex Play Guarana 200 ml

Xhel me perbejre ujore i cili nuk ngjit dhe eshte i pershtatshem per masazh dhe lubrifikim

Shije dhe arome nga fruti Guarana per te stimuluar me shume

Funksionon edhe me prezervativ

Lahet menjehere me uje

Reviews

Write a review

Lubrifikant dhe Xhel Masazhi Durex Play Guarana 200 ml

Lubrifikant dhe Xhel Masazhi Durex Play Guarana 200 ml

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori