Stimulues M/ Spanish Fly Gold Men 30Ml Shiko me te madhe

Stimulues Per Meshkuj Spanish Fly Gold Men 30 ml

SE0443

2 290 Lekë

Me shume informacion

Stimulues Per Meshkuj Spanish Fly Gold Men 30 ml

Afrodiziak ne forme lengu me pika per meshkujt qe deshirojne me shume kenaqesi, pasion dhe argetim gjate sexit.

Stimulon rritjen e deshires seksuale.

Perberesit: Ekstrakte Angelica Sinensis, L-Arginine, etj.

Perdorimi: 2 here ne dite nga 30 pika (rreth 4ml).

Tundeni shishen mire perpara perdorimit. Shishe 30ml.

Reviews

Write a review

Stimulues Per Meshkuj Spanish Fly Gold Men 30 ml

Stimulues Per Meshkuj Spanish Fly Gold Men 30 ml

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori