Lubrifikant FSG Silky Caress 100Ml Shiko me te madhe

Lubrifikant FSG Silky Caress 100Ml

SE0552

2 190 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Lubrifikant me baze uji per masazh dhe lehtesim te penetrimit gjate aktit seksual. Pjese e serise se produkteve "50 Shades Of Grey" (50 hijet e Greit).

Pa permbajtje parabene dhe gliecerine.

I sigurt ne perdorim me prezervative latex. 

100ml.

Reviews

Write a review

Lubrifikant FSG Silky Caress 100Ml

Lubrifikant FSG Silky Caress 100Ml

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori