Stimulues F/ Spanish Fly Extreme Women 30Ml Shiko me te madhe

Stimulues F/ Spanish Fly Extreme Women 30Ml

SE0702

2 290 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Afrodiziak me pika për Femra!

Një nga afrodiziakët më të famshëm për tu dhënë femrave eksperienca dashurie totalisht ndryshe. Për ju që dëshironi më shumë argëtim, epsh dhe dashuri në jetën tuaj seksuale.

Stimulon rritjen e dëshirës seksuale;
Ndez pasionin në marrëdhënien tuaj.

Përbërësit: Ujë, etanol, acid askorbik, Angelica sinensis root extract (Përmbajtja: glicerinë, acid citrik, mbrojtës: sodium benzoate and potassium sorbate), L-arginine, polisorbet 20.

Doza e rekomanduar: 2 herë në ditë nga 30 pika (rreth 4ml.). Tundeni shishen para përdorimit. Doza e rekomanduar e konsumit ditor nuk duhet të tejkalohet.

Shënim: Shtojcë ushqyese. Përmban 20 Vol.% Alkool. Shishe 30ml.
Efektshmëria varion në varësi të individit.

Made in Austria
ero by HOT PRODUCTS (UK) LTD

Reviews

Write a review

Stimulues F/ Spanish Fly Extreme Women 30Ml

Stimulues F/ Spanish Fly Extreme Women 30Ml

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori