E re Parfum Joshes Me Feromone Casanova Men 30 ml Shiko me te madhe

Parfum Joshes Me Feromone Casanova Men 30 ml

SE0798

4 790 Lekë

Me shume informacion

Casanova është një aromë e ngrohtë dhe mashkullore mjaft sensuale!

Sekreti i fshehur i këtij krijimi janë feromonet, që do tju bëjnë të papërmbajtshëm dhe një joshës të vërtetë.

Shishe 30 ml

Reviews

Write a review

Parfum Joshes Me Feromone Casanova Men 30 ml

Parfum Joshes Me Feromone Casanova Men 30 ml

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori