Krem Stimulues Per Rritjen e Penisit Lust Mr. Bang XXL Cream 80 ml Shiko me te madhe

Krem Stimulues Per Rritjen e Penisit Lust Mr. Bang XXL Cream 80 ml

SE0826

2 090 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Krem per meshkuj

Krem masazhi per penisin. Permireson qarkullimin e gjakut duke stimuluar keshtu rritjen e penisit dhe potencen.

Perberesit: Ekstrakte nga gjethe Ginkgo, Vaj Jojoba etj.

Perdorimi: Perhapni nje sasi kremi ne penis dhe masazhojeni butesisht. 80ml

Reviews

Write a review

Krem Stimulues Per Rritjen e Penisit Lust Mr. Bang XXL Cream 80 ml

Krem Stimulues Per Rritjen e Penisit Lust Mr. Bang XXL Cream 80 ml

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori