Spray Stimulues Deshire Seksuale Rush Herbal Popper 15 ml Shiko me te madhe

Spray Stimulues Deshire Seksuale Rush Herbal Popper 15 ml

SE0827

3 590 Lekë

Me shume informacion

Per stimulim te epshit. me Biloba Ginkgo dhe Ginseng Siberian.

Shton deshiren seksuale, siguron nje eksperince seksuale intense.

Rush Herbal Popper eshte nje suplement natyral stimulues per meshkuj dhe femra.

Perdorimi: Tunde mire para perdorimit. Spruco 3ml ( 2 deri ne 5 sprucime) poshte gjuhes 15 minuta para efektit te deshiruar.

Mos mermi me shume se 3ml gjate 24 oreve. Mos e tejkaloni sasine e rekomanduar.

Reviews

Write a review

Spray Stimulues Deshire Seksuale Rush Herbal Popper 15 ml

Spray Stimulues Deshire Seksuale Rush Herbal Popper 15 ml

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori