Cmim i reduktuar! Krem Stimulues Per Meshkuj Taurix Extra Strong 40 ml Shiko me te madhe

Krem Stimulues Per Meshkuj Taurix Extra Strong 40 ml

SE0856

3 290 Lekë

-1 200 Lekë

4 490 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Krem Penisi!

Krem penisi me ekstrakte tauirine dhe ekstrakte origjinale te testikujve te demave!
I jep force burrerise suaj;

Rrit qarkullimin e gjakut ne penis & testikuj;
Gjallerues dhe ushqyes;

Stimulon intensitetin dhe forcen e ereksionit;
Perkujdeset per lekuren tuaj duke mbeshtetur gjallerine dhe rezistencen;
Shijoni nje jete seksuale te plotesuar dhe ndjesine e te qenit ne forme.

Perberesit: Potency wood, Panax Ginseng extracts, Taurine, Cera Alba, etc.

Aplikimi: Perhapni nje sasi te vogel kremi (sa nje bizele) ne penis & testikuj dhe masasazhojeni butesisht deri sa kremi te jete perthithur nga lekura.

Taurix extra strong nuk duhet te perdoret ne te njejten kohe me prezervative. Perdorimi i prezervativit duhet te behet te pakten 30 minuta mbasi kremi te jete perthithur nga lekura. 

Tubete 40 ml. Perdoreni brenda 12 muajve mbas hapjes se tubetes.

Shenim: Efektshmeria varion ne varesi te individit.

Reviews

Write a review

Krem Stimulues Per Meshkuj Taurix Extra Strong 40 ml

Krem Stimulues Per Meshkuj Taurix Extra Strong 40 ml

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori