Krem Stimulues Dhe Rrites Penisi Largo 40 ml Shiko me te madhe

Krem Stimulues Dhe Rrites Penisi Largo 40 ml

SE0857

3 790 Lekë

Me shume informacion

Krem për zmadhimit e penisit mjaft efektiv. 

Kremi Largo bashkëvepron me indet e buta të penisit duke ndihmuar në shtimin e sasisë së gjakut në penis.

Masa e ereksionit tuaj përcaktohet nga sasia e gjakut në organin tuaj. Kremi absorbohet me lehtësi në penis dhe siguron rezultate maksimale. Tubete 40ml.

Aftësi ereksioni më të gjata dhe më të forta.

Maksimizon gjatësinë dhe gjerësinë e penisit. Rrit qarkullimin natyror të gjakut në penis dhe dhomat erektile.

Perdorimi:
Aplikoni kremin Largo 1 ose 2 herë në ditë dhe ju do të shihni një ndryshim të dukshëm në penis brenda dy javësh!

Para se të aplikoni Largo, lajeni penisin tërësisht me ujë të ngrohtë dhe sapun të butë. Aplikoni një shtresë e hollë kremi në gjithë gjatësinë e penisit dhe masazhojeni atë butësisht.

Përbërësit:Paraffinium Liquidum, Cetyl Alcohol, Parfum, Capsicum Frutescens, Isopropyl Nicotinate, Limonene, Hydroxycitronellal, Citral, Linalool, Alpha--isomethyl Lonone, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Benzyl Salicylate, Coumarin, Isoeugenol, Benzyl Benzoate, Geraniol, Amyl Cinnamal, Hexyl Cinnamal, Evernia Prunastri (Oakmoss) Extra

Reviews

Write a review

Krem Stimulues Dhe Rrites Penisi Largo 40 ml

Krem Stimulues Dhe Rrites Penisi Largo 40 ml

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori