Vaj Masazhi Quintessence Pleasure Fruit 125 ml Shiko me te madhe

Vaj Masazhi Quintessence Pleasure Fruit 125 ml

SE0878

2 190 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Quintessence Massage Oil eshte nje vaj afrodiziak per masazhe erotike i cili ka nje formule te pasur me vajra dhe esenca stimuluese.

Fale ekstrakteve te tij do te perjetoni nje bote plote me kenaqesi, ndjesi stimuluese dhe momente eksituese.

Aplikimi: aplikoni sipas preferencave sasine e deshiruar te ketij vajit ne pjeset e trupit dhe masazhojeni.

PLEASURE FRUIT. I testuar dematologjikisht.

Reviews

Write a review

Vaj Masazhi Quintessence Pleasure Fruit 125 ml

Vaj Masazhi Quintessence Pleasure Fruit 125 ml

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori