Krem Stimulues Per Meshkuj Orgasmus Stopper 20g Shiko me te madhe

Krem Stimulues Per Meshkuj Orgasmus Stopper 20g

SE0881

2 290 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Krem për meshkuj! 

Krem special për një performancë më të gjatë.

Vonon ejakulacionin apo orgazmën e parakohshme tek meshkujt.

Ju jep fuqinë për të kontrolluar ejakulacionin dhe për të kënaqur me të vërtetë partnerin.

Zvogëlon ndjeshmërinë e lartë.Tubetë 20 ml.

Përbërësit: Substanca aktive Lidocaine hydrochloride.

Përdorimi: Aplikoni një sasi të vogël kremi në penis dhe masazhojeni atë butësisht përpara marrëdhënies.

Reviews

Write a review

Krem Stimulues Per Meshkuj Orgasmus Stopper 20g

Krem Stimulues Per Meshkuj Orgasmus Stopper 20g

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori