Parfum Me Feromone Pheromen Night Erotic Eau De Toilette 15 ml Shiko me te madhe

Parfum Me Feromone Pheromen Night Erotic Eau De Toilette 15 ml

SE0898

1 890 Lekë

Me shume informacion

Parfumi Cobeco PheroMen Night eau de toilette eshte i parezistueshem per seksin e kundert. Fale aromes mashkullore te pasuruar me feromone natyrale do terhiqni vemendjen dhe deshiren e çdo femre, perfshire dhe vemendjen e asaj femre qe doni.

Sasia 15ml.

Reviews

Write a review

Parfum Me Feromone Pheromen Night Erotic Eau De Toilette 15 ml

Parfum Me Feromone Pheromen Night Erotic Eau De Toilette 15 ml

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori