Lubrifikant Aquaglide 200 ml Shiko me te madhe

Lubrifikant Aquaglide 200 ml

SE0909

2 090 Lekë

Me shume informacion

Lubrifikanti origjinal AQUAglide me bazë ujore ofron një zgjidhje të lehtë dhe të besueshme kur lubrifikimi natyral i vaginës është i pamjaftueshëm.

Por edhe pa këtë problem, ai ofron një intensitet më të madh të ndjeshmërisë dhe eksitimit gjatë marredhenies seksuale. Mund ta përdorni edhe si një xhel masazhi me cilësi të lartë.

Me AQUAglide, ju dhe partneri juaj do të arrini kulmin e kënaqësisë gjatë marrëdhënies.

I tretshëm në ujë dhe pa yndyrë, i përshtatshëm për marrëdhënie orale, veti lubrifikimi që zgjasin, i përshtatshëm të përdoret me prezervativë, i testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.

Tubete 200 ml.

Reviews

Write a review

Lubrifikant Aquaglide 200 ml

Lubrifikant Aquaglide 200 ml

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori