Lubrifikant Cooling Touch Me Ndjesi Freskuese 50 ml Shiko me te madhe

Lubrifikant Cooling Touch Me Ndjesi Freskuese 50 ml

SE0915

990 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Lubrifiant cooling touch eshte nje lubrifikant intim me baze ujore.

Perhap nje arome rifreskuese, eshte i bute dhe ka aftesi ftohese kur lekura nxehet.

Ruheni ne vend te erret.

Sasia 50 ml

Reviews

Write a review

Lubrifikant Cooling Touch Me Ndjesi Freskuese 50 ml

Lubrifikant Cooling Touch Me Ndjesi Freskuese 50 ml

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori