Lubrifikant HOT BIO waterbased Super 100 ml Shiko me te madhe

Lubrifikant HOT BIO waterbased Super 100 ml

SE0959

1 890 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Lubrifikant dhe xhel masazhi me baze ujore.

Eshte shume lubrifikues, 100% organik dhe vegan.

Me karogjen perfekt per vagine te thate.

Materiali i tubetes miqesor me mjedisin.

Sasia 100 ml

Reviews

Write a review

Lubrifikant HOT BIO waterbased Super 100 ml

Lubrifikant HOT BIO waterbased Super 100 ml

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori